kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Nejdražší kůň 113. Elitní aukce ve Verdenu | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANGNejdražší kůň 113. Elitní aukce ve Verdenu

Nejdražší kůň 113. Elitní aukce ve Verdenu

Nejdražším koněm 113. Elitní aukce ve Verdenu, která se konala 12. - 13. 10. 2018, se stal Quite Chacco - původním jménem Quadis, pětiletý hnědák našeho chovu, jehož otcem je plemeník Quaid a matkou naše klisna Chicca Blue /po Chacco-Blue/.


Tento hřebec putoval na začátku minulého roku /jako čtyřletý/ do Německa, kde byl po nějaké době pro Hannoverský svaz körován. Na 113. Elitní aukci ve Verdenu byl vydražen irským olympijským jezdcem Cianem O´Connorem za 160.000 Euro.

Potomci plemeníka Quaida se na německých aukcích velmi často prodávají za vysoké částky. Jelikož Quaid působil dříve jako plemeník v Německu, má zde také mnoho potomků, kteří se velmi dobře prosazují ve sportu - stačí se podívat třeba na výsledky z poslední doby: pětiletý syn Quaida - Q Seven /matka po Stakkato/ v sedle s Emmou Stoker zvítězil na CSI** ve Wiener Neustadtu v Youngster League pro pětileté koně /o týden později byl na stejném místě ve finále pro pětileté koně třetí/, Quintus /Quaid/Werther/ - Dobrock v soutěži 140 cm 1. místo, Aschersleben 140 cm 2. místo, Quinturo /Quaid/Escudo/ - Waltrop 140 cm 3. místo, Quorner KHR /Quaid/Cornet Obolensky/ - Lüttewitz 140 cm 3. místo, Quaido /Quaid/Stolzenberg/ - Pietzpuhl 140 cm 1. místo aj.


17.10.2018

Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting