kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Marek Klus se stal vítězem Českého skokového poháru 2017 | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANGMarek Klus se stal vítězem Českého skokového poháru 2017

Marek Klus se stal vítězem Českého skokového poháru 2017

Marek Klus po dvou letech zvítězil ve velkém finále Českého skokového poháru 2017, které se konalo v neděli 24. září v Hořovicích.


Do finále si Marek přivedl desetiletého valacha Sabelia /o: Stolzenberg, m: po El Bundy/, utkal se zde s Janem Štětinou /Verdi/, Jiřím Skřivanem /Flying Star 1/ a Barborou Tomanovou /Clinton/. Ve finále Marek Klus nasbíral celkem 6 trestných bodů, za ním skončil na druhém místě Jan Štětina s 8 tr. body, třetí Jiří Skřivan taktéž s 8 tr. body a čtvrtou příčku obsadila Barbora Tomanová /12 tr. bodů/.

Markovi Klusovi se během hořovických závodů zadařilo nejen ve velkém finále. S valachem Sabeliem zvítězil i ve středečním S** a ve čtvrtečním ST*. S plemenným hřebcem Al Camberem získal krásnou druhou příčku v pátek v soutěži ST**. V sobotní Velké ceně Hořovic se bohužel kvůli jedné smolné chybě nedostal s Al Camberem ani Cradem von Wichenstein do finále této soutěže.

Dobře si vedla i naše juniorská jezdkyně Patricie Brusová s šestiletou klisnou Schicki Micki /o: Stakkato, m: po Calido/. V sobotním finálovém kole Czech Junior Cupu /kat. 16-18 let/ obsadila třetí místo a v nedělním velkém finále seriálu Czech Junior Cupu skončila po jedné chybě na pěkném dvanáctém místě.


25.09.2017

Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting