kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Marek Klus s Carisonem zvítězili v Grand Prix Ebreichsdorf | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANG

Marek Klus s Carisonem zvítězili v Grand Prix Ebreichsdorf

Ve dnech 10. - 13. 5. se Marek Klus se třemi plemeníky: 1738 Carisonem, 1471 Al Camberem a 2075 Quincym zúčastnil mezinárodních závodů CSI2* v rakouském Ebreichsdorfu.

V neděli 14. května Marek Klus zvítězil v sedle Carisona v Grand Prix /1.45 m/, když v konkurenci čtyřiceti dvojic zvládli absolvovat  tento náročný parkur bez chyby a v nejlepším čase.

Toto nebyl ale jediný úspěch na těchto závodech. Ve špičkové formě se představil i šestiletý plemeník Quincy, který ve finále pro 6-leté koně získal bronzovou medaili. Také Al Cambero nezůstal pozadu. Ve čtvrtečním závodu Platin Tour /1.40 m/ obsadil třetí příčku a v sobotní Diamond Tour /1.45 m/ si v silné konkurenci padesáti dvojic dojel v sedle s Markem Klusem pro pěkné sedmé místo.