kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Marek Klus s Carisonem zvítězil v Grand Prix při CSI2* Michalowice | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANG

Marek Klus s Carisonem zvítězil v Grand Prix při CSI2* Michalowice

Excelentní výkon podali v neděli 6. listopadu Marek Klus s plemeníkem Carisonem, když se jim podařilo zvítězit v Grand Prix /145 cm/ při mezinárodních skokových závodech v polských Michalowicích.

Do rozeskakování této soutěže postoupily pouze čtyři dvojice, Marek Klus s Carisonem zde sice jednou chybovali, ale díky nejrychlejšímu času nakonec získali zlatou medaili. Kromě Marka Kluse s Carisonem reprezentoval v této soutěži Českou republiku i Aleš Opatrný s Dimarem V D Looise Heide, který v základním kole jednou chyboval a obsadil páté místo.

Vítězství v nedělní Grand Prix nebylo jediným úspěchem Marka Kluse na těchto závodech. V první závodní den – ve čtvrtek 3. listopadu – suverénně vyhrál s plemeníkem Quaidem FRH soutěž 135 centimetrů, kdy byl o více než jednu vteřinu rychlejší než druhý umístěný. Velmi dobře se předvedl i v nejtěžší soutěži prvního dne, když při Diamond Tour /140 cm/ skončil po bezchybných výkonech s plemeníkem Al Camberem šestý a s Carisonem sedmý. S Al Camberem se Markovi velmi dařilo i v neděli – ve finále Silver Tour /135 cm/ se mu podařilo získat páté místo.