kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, 133. ročník Elitní aukce ve Verdenu | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANG133. ročník Elitní aukce ve Verdenu

133. ročník Elitní aukce ve Verdenu

Nejdražším koněm 133. Elitní aukce ve Verdenu se stal čtyřletý hannoverský hřebec Coolio po otci Catoki, jehož matka - klisna Salina pochází z naší stáje!!!


Salina se před osmi lety narodila v naší stáji klisně Lordana /Lordanos/Argentinus/, kterou v současné době sedlá jezdec Marek Klus a úspěšně reprezentují naši stáj v parkurech do 150cm. Otec Saliny je náš bývalý plemeník Satisfaction II /Stakkato/Calypso II/, pravý /starší/ bratr našeho současného plemeníka Satisfactiona III. Ještě jako hříbě odjela Salina ke svému současnému majiteli Stefanu Kleinemu do Německa.

Čtyřletého Coolia vydražil Američan Kent Farrington - člen stříbrného družstva z olympijády v Riu de Janeiru za 140.000 Euro! Tento mladý talentovaný skokan má tak díky svému novému majiteli velmi dobře "našlápnuto" k mezinárodní kariéře.

Za velmi dobré peníze se tradičně prodávají i potomci plemeníka Quaida FRH. Na elitní aukci se jeho 4-letá dcera Quatinka /Quaid/Perigueux/Athletico/ vydražila za 70.000 Euro a letošní hříbě po Quaidovi z matky po Come On od české chovatelky z Moravské Třebové za 6.600 Eur.

Coolio - video pro aukci:


10.10.2016

Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting