kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Carison s Markem Klusem vítězem ČSP VC Ptýrova | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANGCarison s Markem Klusem vítězem ČSP VC Ptýrova

Carison s Markem Klusem vítězem ČSP VC Ptýrova

Ve dnech 18. - 20. 8. 2016 se naši jezdci zúčastnili závodů v Ptýrově, které byly završeny v sobotu večer noční Velkou cenou Ptýrova/T*/, která se jela při umělém osvětlení.


Velké ceny se zúčastnil z našich jezdců Marek Klus hned se dvěma plemeníky - s Carisonem a Al Camberem. S Carisonem se mu jako jedinému z celého startovního pole 35 dvojic podařilo překonat jak základní kolo, tak finále bez jediné chyby. Stali se tak vítězi VC Ptýrova a Marek Klus si tím upevnil vedoucí pozici v žebříčku ČSP. S Al Camberem nakonec skončili šestí, nebýt jedné chyby ve finále, získali by díky nejrychlejšímu času druhé místo.

V Ptýrově probíhaly kromě velké ceny i další soutěže. V hlavní páteční soutěži ST, jedoucí se také za umělého osvětlení, skončil Marek Klus s Al Camberem druhý a s valachem Sabeliem /Stolzenberg/El Bundy/ třetí /první místo obsadil Jiří Skřivan s Flying Star 1/.

Marek Klus se svým stájovým kolegou Michalem Žilinským zvítězili v sobotním štafetovém skákání - s koňmi Sabelius a Caipirinha /Cosinhus/Escudo I/.

Videa ze závodů:

Carison VC Ptýrova - základní kolo:

Carison VC Ptýrova - finále:

Al Cambero VC Ptýrova - finále:

Al Cambero páteční ST:


22.08.2016

Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting