kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, Marek Klus zvítězil ve třináctém finále Českého skokového poháru | Stáj MUSTANG s.r.o.

Novinky

NOVINKY, AKTUALITY, AKCE STÁJE MUSTANGMarek Klus zvítězil ve třináctém finále Českého skokového poháru

Marek Klus zvítězil ve třináctém finále Českého skokového poháru

Obrovského úspěchu dosáhl jezdec naší stáje Marek Klus, když zvítězil v neděli 28. září v Hořovicích ve finále třináctého ročníku Českého skokového poháru.


V tomto finále se utkal s dalšími třemi jezdci: Alešem Opatrným, Jiřím Skřivanem a Josefem Pařenicou. Marek Klus startoval ve finále ČSP poprvé v životě, dostal se sem díky bodům, které nasbíral v průběhu celé závodní sezóny s hřebcem a plemeníkem naší stáje 1471 Al Camberem.
Nedělnímu finále předcházela v rámci šestidenních závodů – mimo jiné – i dvoukolová soutěž družstev KAP Jumping, kde jezdci naší stáje – Marek Klus /Crado von Wichenstein/ a Martin Řezníček /Le Carela/ opět zabodovali, když se stali vítězi této soutěže v čtyřčlenném družstvu, které tvořili spolu s dalšími dvěma jezdci Josefem Kinclem ml. a Janem Štětinou. Své kvality zde ukázala klisna našeho chovu – šestiletá Le Carela po hřebci 2805 Le Patron.


09.10.2014

Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting