kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, 1471 AL CAMBERO - 2019 let | Stáj Mustang s.r.o.

1471 AL CAMBERO

Logo

1471 AL CAMBERO


Plemeno Hannoverský teplokrevník
Narozen 2004
Barva Hnědák
Míry 167,177,184,20.5
Výkonnostní zkoušky /HLP/ Adelheidsdorf 2007
Celkový index 100,69/16.místo
Skokový index 120,34/7.místo
Zapsán v I. PK hann. tepl., PK ČT a PK CS.
Vlastní výkonnost“ T** “
Video:


Popis:


!!! Kvůli zranění je Al Cambero dočasně vyřazen z plemenitby, o dalším vývoji vás budeme informovat, děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. !!!

Al Cambero vyniká stylem skoku a disponuje ohromnou skokovou potencí. Je velmi pozorný a dobře jezditelný.

Tento elegantní hnědák působil jako čtyřletý v Německu jak v plemenitbě, tak ve sportu. V obdobných soutěžích našemu KMK získal několik vítězství a umístění a kvalifikoval se i do finále Hannoverského šampionátu ve Verdenu.
Jako pětiletý působil na stanici v Celle, kde nesportoval.
Od roku 2010 se Al Cambero ukazuje již na českých kolbištích.
Velmi úspěšná byla pro Al Cambera sportovní sezóna 2013. Dosáhl výkonnosti st. „T“. Vyhrál Grand Prix při CSI Budapešť, zúčastnil se v rámci ČSP mnoha velkých cen, v nichž se několikrát probojoval do finále. Prozatím největších úspěchů dosáhl Al Cambero v sezoně 2014, získal řadu umístění v parkurech do st. "T**", zejména pak v jednotlivých kolech ČSP, např. 1. místo ve VC Frenštátu pod Radh. nebo 3. místo ve VC Opavy. Právě bodový zisk z jednotlivých úspěšně absolvovaných kol pomohl jeho jezdci Markovi Klusovi dostat se do finále ČSP, které nakonec Marek vyhrál. V sezoně 2015 bohužel pro zranění nesportoval. V roce 2016 se Al Cambero zase vrátil do "vysokého skákání". Při CSIO3* v Šamorině zvítězil v GP CSI2* o výšce skoků 145 cm, kdy v silné konkurenci šedesáti dvojic dokázal se svým jezdcem Markem Klusem jako jediný projít čistě jak základním kolem, tak rozeskakováním. K jeho dalším úspěchům v sezoně 2016 patří: druhé místo v ST**  při ČSP Kolín /Němčice/, druhé místo v ST** při ČSP Opava, páté místo ve VC Olomouce /T*/ nebo šesté místo ve VC Ptýrova /T*/.  I v roce 2017 se Al Cambero velmi dobře ukazoval na našich i zahraničních kolbištích. Získal spoustu pěkných umístění: např. 3. místo v ST** na národních závodech v rakouském Ebreichsdorfu, 3. místo v ST** na CSI2* taktéž v Ebreichsdorfu, v otevřené soutěži T* při MČR v Martinicích zvítězil, druhý byl v ST** při  VC Hořovic atd.. V minulé sportovní sezóně si na své konto připsal jedno vítězství v Českém skokovém poháru - se svým jezdcem Markem Klusem zvítězili ve VC Olomouce /T*/, dvakrát zvítězil v ST** na závodech v rakouském Ebreichsdorfu.

Jeho potomstvo má velmi dobrý exteriér, výbornou jezditelnost a vyznačuje se velmi dobrou skokovou schopností.

Otec: Otcem Al Cambera je holštýnský Acorado po Acord II, přes Ahorna Z -příslušníka línie plemenné knihy Selle Francois založené hřebcem Alme Z. Jak zakladatel línie Alme Z, tak i jeho syn Ahorn Z se výrazně podepsali v chovu hřebčína Zangersheide pana Melchiora, jak vlastně přídomek Z u obou dokumentuje. Jinak v původu Acorada dominuje příbuzenská plemenitba na zakladatele nejrozšířenější holštýnské línie, hřebce Cor de la Bryére (SF) ve čtvrté a třetí generaci. Významný vliv v původu má i další zakladatel, tentokráte, nejen v holštýnském svazu rozšířené línie založené hřebcem Ramiro.

Matka: Klisna Fama je již hannoverská. Tato Voltairova dcera má ve svém původu hřebce tak klasických hannoverských jmen, jako jsou mimo Voltaira i Gotthard, Watzmann či Donnerwerther. Tyto dnes již hledané klasické původy doplňuje výkonná plemenná kniha SF přes vynikajícího Furiosa.


Původ:Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting