kůň, hannoverské, mustang, stáj, hřebci, 2085 STERLING TOP - 7 let | Stáj Mustang s.r.o.

2085 STERLING TOP

7 let

Logo

2085 STERLING TOP (7 let)


Plemeno hannoverský teplokrevník
Narozen 2012
Barva tmavý ryzák
Míry 168,177,189,21.8
Körung Verden 2014 – prémiovaný hřebec
Výkonnostní zkoušky Adelheidsdorf 2016
Zapsán v PK HANN, PK CS, PK ČT
Video:


Popis:


Sterling je sedmiletý hřebec plemene hannoverský teplokrevník. Körovaný byl ve Verdenu v roce 2014, kde byl dokonce oceněn prémií. Je to temperamentní hřebec čtvercového rámce s velmi dobrým stylem skoku, velkou silou odrazu a vynikajícím pohybem. V roce 2016 se začal ukazovat na kolbištích –  dvakrát se stal vítězem KMK v kategorii čtyřletých hřebců a valachů. Má vynikající jezditelnost, na skocích je velmi pozorný, na parkuru působí už od počátku skokového výcviku velmi vyspělým dojmem. Na podzim roku 2016 absolvoval a úspěšně dokončil výkonnostní test hřebců v německém Adelheidsdorfu, velmi dobře zde byly ohodnoceny jeho skokové schopnosti, charakter a jezditelnost.

Jako pětiletý závodil také především v rámci chovatelských soutěží KMK. Třikrát získal druhé místo - na KMK v Nových Zámcích, v Opavě a v Ostravě.

Minulou sportovní sezónu byl ježděn mladou ženou, zúčastňovali se soutěží do stupně S**.

Sterlingův otec – Stolzenberg – má na svém kontě neuvěřitelných 79 vítězství za svoji sportovní kariéru. Vyhrál test výkonnosti se skokovým indexem 141,88 /Adelheidsdorf v r. 2002/. Stolzenberg zde ohromil nejen komisi, ale i publikum svými neomezenými skokovými schopnostmi, byl výborný ve všech třech základních chodech a ukázal svůj talent nejen ve skoku ve volnosti, ale i pod sedlem. Prokázal již zde svoji velmi dobrou jezditelnost. Již i jeho potomci vyhrávají spoustu soutěží pro mladé koně, nemusíme chodit daleko – valach Sabelius z naší stáje má na svém kontě mimo jiné i vítězství v CSIYH v Olomouci v roce 2014, v roce 2015 byl Sabelius na Žofíně vyhlášen jako nejlepší mladý kůň hannoverského původu za rok 2014. Stolzenbergův otec – hřebec Stakkato – reprezentuje mimořádné skokové schopnosti a fantastickou jezditelnost a je známý tím, že tyto vlastnosti předává na své potomky. I proto je Stakkato velmi žádaným plemeníkem a stal se „Plemeníkem roku 2007 v hannoverském svazu“.

Otec matky – Graf Top: v jeho původu se velmi vhodně kombinují hannoverské a holštýnské geny. Otec Graf Topa, Graf Grannus, i otec jeho matky, Calypso II, jsou oba producenti špičkových skokových koní. Díky tomuto původu i jeho vlastním vynikajícím skokovým schopnostem a dobré jezditelnosti má Graf Top velmi dobré předpoklady stát se významným plemeníkem. Jeho matka, státem prémiovaná klisna, stvrzuje jeho jistě slibnou budoucnost úspěšného plemeníka svým otcem, legendárním hřebcem Calypso II a dědem Gotthardem. Graf Top celým svým původem vyniká mezi všemi skokovými koňmi.


Původ:Copyright © všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2014.

Tvorba webu: Neklikejte.cz Tvorba www stránek, Eshopy, Informační systémy na míru, PC servis, Webhosting